• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Snake eyes' (Hosta 'Snake Eyes')

Відео

Хоста 'Snake eyes' (Hosta 'Snake Eyes')
Модель: 000001719
Нет в наличии 100 100 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: хоста 'Snake Eyes' середньоросла, близько 50 см у висоту та ширину. Листя щільне, видовжене, потужне з темно-зеленим краєм навколо світло-зеленого центру, обрамленого нерівномірною білою смугою. Розмір листа 18 см завдовжки і 13 завширшки. На вигляд листя цієї хости справді нагадують очі змії. Квіти лавандові, дзвонові, розміщені на квітконосі, який піднімається на висоту до 70 см. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: Хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце терпимо і допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Періодично необхідно підгодовувати. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: розподілом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 50 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-8
Колір квітки лавандовий
Колір листя зелений, білий
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae