• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Сідач 'Pink Frost' (Eupatorium fortunei 'Pink Frost')

Відео

Сідач 'Pink Frost' (Eupatorium fortunei 'Pink Frost')
Модель: 000001993
Нет в наличии 30 30 грн.

Нет в наличии

Опис: досягає у висоту до 90 см. Листя – зубчасте, ланцетове, зелене з кремовим обідком, розташоване супротивно. Квіти – трубчасті, дрібні, при розпусканні рожево-бузкового кольору, яскраві, після розпускання світліші, рожевіші, зібрані у великі суцвіття-щитки. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: варієгатне листя на спекотному сонці може підгоряти, якщо поливу не достатньо, тому оптимальним буде злегка притінене місце з рясним поливом, але при правильному поливі росте на сонячних місцях і навіть у тіні. Рослина на зиму краще не обрізати.

Посадка: рослину витягнути з контейнера і перевалити в заздалегідь підготовлену посадкову яму з родючим дренованим субстратом. Верх кома повинен збігатися з рівнем ґрунту на клумбі. Засипати субстратом, утрамбувати та рясно полити. Рослина з ВІКС садять у квітні, на початку травня або наприкінці вересня, жовтні. Занадто довге коріння краще обрізати, не рекомендується загортати їх у посадковій ямі.

Розмножується поділом куща.

Використання: для сухих букетів. Архітектурна рослина, за допомогою якої можна створити цілі масиви рожевих хмар. Лікарська рослина. Завдяки варіатності листя декоративний весь вегетаційний період, тому є прекрасною рослиною при створенні міксбордерів, а пізніше цвітіння робить це посконник взагалі не замінним.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, тінь
Висота 90 см
Грунт нейтральний
Зимівля 4-8
Колір квітки рожевий
Колір листя варієгатне
Період цвітіння VII-IX
Полив рясний
Родина Asteraceae