• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Пальчатокорінник (зозульки) Фукса (Dactylorhiza fuchsii)

Відео

Пальчатокорінник (зозульки) Фукса (Dactylorhiza fuchsii)
Модель: 000001512
На складі 450 450 грн.

На складі

Опис: багаторічна трав'яниста рослина, яка відноситься до орхідних (Orchidaceae). Утворює стислі, пальчасті бульби з численними підрядними корінням. Листя широколисте, оберненояйцевидне із закругленням на верхівці (низове) і довгасте, ланцетцетне з тупим закінченням (стеблове). Листова пластинка покрита поперечними плямами. Квітки фіолетові, зібрані в видовжене, конічне суцвіття з лінійно-ланцетними приквітками, що утворють шолом. Губа з фіолетовими цятками, блідіша за квітку. Шпорець циліндричний, прямий. Цвіте лише на 8-11 рік після початку активної вегетації. В Україні має охоронний статус та занесений до Червоної книги.
Умови вирощування: влітку не можна допускати пересихання субстрату, для цього виконують регулярний рясний полив, після настання періоду спокою припиняють полив. На зиму наземну частину зрізають, залишаючи стебла заввишки до 5 см. Зимівка можлива без укриття, тому що цей вид дуже морозостійкий. Навесні при необхідності молоді пагони потребують захисту від слимаків.
Посадка: проводитися у вологі або сирі місця в пухкий грунт. Субстрат рекомендується вибирати із додаванням сфагнуму, кори дерев, деревного вугілля. У глинистих ґрунтах виробляють додатковий дренаж. Для цього викопують яму до 40 см та засипають її дно дрібною галькою. Саджанець не заглиблюють, можна вкрити мохом.
Розмноження: вегетативно поділом кореневища, насінням.
Використання: для оформлення міксобордерів, групових композицій, рабаток, на берегах водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь
Висота 30-70 см
Грунт лужний
Зимівля 3-7
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI
Полив регулярний
Родина Orchidaceae