• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Арізема трьохлистова (Arisaema triphyllum)

Арізема трьохлистова (Arisaema triphyllum)
Модель: 000001577
Нет в наличии 45 45 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Ця екзотична рослина родом з Північної Америки, багато років широко застосовується індіанцями в їжу і медицині. Вона має безліч назв – болотна цибулина, коричневий дракон, індійська або дика ріпа. Форма цієї квітки так вразила англійських колоністів, що вони назвали її «лілейною-коброю», хоча насправді, це реліктова рослина не є родич лілій.

Опис. Багаторічна трав'яниста рослина, яка має високе стебло з двома великими (від 5-8 см) глянцевими трійчасто-пір'ястим, рідше п'яти пір'ястим листям. Опадає листя рано. Суцвіття - качан, розташоване на тій же висоті, що і листя, обгорнуте великим покривальцем зеленого кольору з коричневими смужками. За формою покривальце-капюшон дійсно нагадує кобру в стойці. На «джеке» (так називається суцвіття-початок у цього виду) після запилення формуються ягоди, які в кінці літа набувають ефектний яскраво-червоний колір. Коренева система являє собою бульбоцибулину розміром близько 7-9 см.

Умови вирощування. Арізема віддає перевагу болотистим, тінистим місця і багатим пухким ґрунтам. На зиму рослину важливо підгорнути і засипати листям, що б не допустити замокання верхній частині бульбоцибулини.

Посадка. У березні або ж вересні на глибину 15 см. Що б насолоджуватися видом ефектних плодів аріземи, потрібно посадити не менше двох рослин поруч. Так як аріземи запилюється тільки перехресно.

Розмноження. Бульбами-дітками восени і свежепосеяннимі плодами в серпні. Зацвіте рослина через 3-5 років.

Використання. Арізема ефектна і рідкісна рослина для наших садів, що створить особливий «тропічний» колорит в вашому тіньовому рокарії або затіненому водоймі.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь
Висота 30-65 см
Глибина посадки 15 см
Грунт нейтральний, слабо лужний, багатий на гумус
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквітуча
Зимівля 3-9
Колір квітки зелений, фіолетовий, коричневий
Колір листя зелений
Період цвітіння III-IV, VI-VII
Полив рясний
Родина Araceae