• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Аквілегія 'Black barlow' (Aquilegia 'Black Barlow')

Відео

Аквілегія 'Black barlow' (Aquilegia 'Black Barlow')
Модель: 000002853
На складі 70 70 грн.

На складі

Аквілегіі ще називають орликом або водозборами: листя мають ефект лотоса - вода, потрапляючи на листя, збирається в крапельки у вигляді кульок і скочується по листу, збираючи пил і бруд. Так рослина самоочищаюється.

Опис. Листя - двічі трійчасті, округлі, синьо-зелені (з сизуватим нальотом), опушені. Квіти махрові, темно-фіолетові, майже чорні з жовтими серединками, розташовані на дуже довгих квітконосах. Квітка 3-5 см в діаметрі. Коренева система стрижнева, потужна.

Aquilegia vulgaris 'Black Barlow' - Дуже красива, махрова з надзвичайно темними кольорами, які дуже красиво контрастують з ніжними зеленими листочками.

Умови вирощування. Віддає перевагу вологим, родючим ґрунтам з хорошим дренажем. Прекрасно росте як на сонячних місцях так і в напівтіні. Завдяки будові кореневої системи може витримувати тимчасові посухи.

Посадка. Акуратно витягнути з контейнера, перемістити в посадкову яму, заповнити, субстратом, злегка утрамбувати і полити. Рослини з ЗКС після пересадки погано і довго відновлюються. Проводити пересадку краще навесні, забезпечивши регулярний полив.

Розмноження. Розмножується насінням, і діленням куща (після ділення довго відновлюється).

Використання. Прекрасно виглядають в міксбордерах, на клумбах, використовують у флористиці на зріз, як сухоцвіт. Хороший медонос.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 60-70 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 3-9
Колір квітки темно-фіолетовий
Колір листя синьо-зелений
Період цвітіння V-VII
Полив помірний
Родина Ranunculaceae