• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Деревій звичайний 'Tricolor' (Achillea mil. 'Tricolor')

Відео

Деревій звичайний 'Tricolor' (Achillea mil. 'Tricolor')
Модель: 000001876
Нет в наличии 30 30 грн.

Нет в наличии

Ємність:

За легендою рослина була названа на честь грецького воїна Ахілла. Греки використовували деревій в медицині для зупинки кровотечі, тому в народі її часто називали солдатською травою. Окрім того, вона використовувалась в магічних ритуалах та ворожбі. І до нині деревій застосовують для приготування лікувальних настоянок та препаратів.

Опис. Висота рослин цього сорту 50-60 см. Кореневищем добре розвинене, розгалужене, повзуче мочкувате. Листя двічі-тричі пересторозсіченне, сірувато-зеленого кольору с характерним запахом. Забарвлення квіток може змінюватися в залежності від сезону від жовто-помаранчевого з червоною каймою до рожево-червоного. Квіти зібрані в щільні щитоподібні суцвіття. Цей сорт має здатність швидко розростатися і утворювати пишні кущі.

Умови вирощування. Зростає як на відкритому сонці так і напівтіні. До якості і складу ґрунту невибаглива, здатна зростати на найбідніших субстратах. На зиму не потребує укриття. Для стимуляції квітування, старі суцвіття рекомендовано видаляти. Через швидке розростання бажано проводити ділення куща раз на два-три роки.

Посадка. Контейнера висаджують переважно в червні в серпні, рослини з ВКС у квітні та травні, обрізаючи 1/3 довжини кореня.

Розмноження. Діленням куща.

Використання. Використовується для озеленення бордюрів, клумб. Добре поєднується у композиціях з свербіжницями, коростянками (скабіоза), низькими злаками, хризантемами.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 50-60 см
Грунт не вибаглива
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 3-8
Колір квітки помаранчевий, червоний
Колір листя сизий, зелений
Період цвітіння VI-X
Полив помірний
Родина Asteraceae