• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Барвінок малий 'Argenteovariegata' (Vinca minor 'Argenteovariegata')

Відео

Барвінок малий 'Argenteovariegata' (Vinca minor 'Argenteovariegata')
Модель: 000001787
На складі 25 25 грн.

На складі

Опис: Барвінок малий 'Argenteovariegata' - дуже яскравий барвінок завдяки кольору листя - насичено салатово-жовто-зелене. Стебла стелиться, довжиною 0,6-1 м, висота 20-30 см. Рослина зимнезелена, тому декоративна протягом усього сезону. Листя яйцевидне, салатово-зелене, з жовто-салатовими розводами, обідком, шкірясте, жорстке, блискуче, менш округле ніж у барвінку великого. Квіти синьо-фіолетові в діаметрі до 2 см, поодинокі, цвіте з травня по червень.

Умови вирощування: не вибаглива рослина. Віддає перевагу півтіні, але добре росте в тіні і на сонці. До поливу невибаглива, може переносити як тимчасове перезволоження, так і підсихання, але ідеально - помірний, регулярний полив. Періодично треба підгодовувати. За сприятливих умов утримання може дуже розростатися і витісняти інші рослини, тому вимагає своєчасного проріджування. Навесні можна проводити формуючу стрижку. Зимостійка.

Посадка: в будь-який ґрунт, найкраще в добре розпушений, очищений від бур'янів, родючий, вологий нейтральний ґрунт.

Розмноження: поділом куща, живцюванням.

Використання: дуже популярна ґрунтопокривна рослина для озеленення будь-яких площ, стовбурів, підпірних стінок, тінистих місць, здатний створювати дуже щільний килим.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, тінь, напівтінь
Висота 30 см
Зимівля 5-9
Колір квітки синій, фіолетовий
Колір листя варіегатний
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Apocynaceae