• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Барвінок великий 'Variegata' (Vinca major 'Variegata')

Відео

Барвінок великий 'Variegata' (Vinca major 'Variegata')
Модель: 000001785
На складі 40 40 грн.

На складі

Опис: стебла стелиться близько 1 м, у висоту можуть підніматися максимум до 20-30 см. Рослина зимнезелена, тому декоративна протягом усього сезону. Листя яйцевидне, зелене, з біло-кремовими обідком і розлученнями, шкірясте, жорстке, блискуче. Квіти синьо-фіолетові, в діаметрі близько 2 см, поодинокі. Квітне з травня по червень, створюючи красивий зелено-біло-фіолетовий килим.

Умови вирощування: не вибаглива рослина. Віддає перевагу півтіні, але добре росте в тіні і на сонці. До поливу невибаглива, може переносити як тимчасове перезволоження, так і підсихання, але ідеально - помірний, регулярний полив. Періодично треба підгодовувати. За сприятливих умов утримання може розростатися і витісняти інші рослини, тому він вимагає своєчасного проріджування. Навесні можна проводити формуючу стрижку. Зимостійкий.

Посадка: в будь-який ґрунт, оскільки барвінок не вимогливий, але найкраще в добре розпушений, очищений від бур'янів, родючий, вологий нейтральний ґрунт.

Розмноження: поділом куща, живцюванням.

Використання: дуже популярна ґрунтопокривна рослина для озеленення будь-яких площ, стовбурів, підпірних стінок, тінистих місць, здатний створювати дуже щільний килим.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, тінь, напівтінь
Висота 30 см
Зимівля 5-9
Колір квітки синій, фіолетовий
Колір листя зелений, білий
Період цвітіння
Полив помірний
Родина Apocynaceae