• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Вербена списоподібна 'Alba' (Verbena hastata 'Alba')

Відео

Вербена списоподібна 'Alba' (Verbena hastata 'Alba')
Модель: 000001765
На складі 70 70 грн.

На складі

Опис: росте до 0,6-0,9 м заввишки і 0,4 м завширшки. Стебло пряме, чотирикутне. Листя ланцетне, довгасте, із загостреними, розсіченими краями, зелене. Квітки не великі, білі, суцвіття списоподібні, довгі. Цвіте тривалий час, розпускаючись поступово знизу і до верху, через що суцвіття виглядають як кольорові піраміди із зеленими верхівками.

Умови вирощування: виростає на відкритих сонячних ділянках, виносить півтінь, але не росте у тіні. Невибаглива до ґрунтів, може рости як у піщаних, суглинистих ґрунтах, як слабокислих, так і в слаболужних, але найкраще росте на родючих, добре проникних ґрунтах. Добре відгукується на підживлення. У посушливий період збільшують частоту поливу, не допускаючи перезволоження. Терпить тимчасові посухи. Відцвілі суцвіття видаляють. Зимує без укриття.

Посадка: у підготовлені лунки (близько 40*40 см) бажано в родючий водо- та повітропроникний субстрат.

Розмноження: живцюванням, поділом кореневища.

Використання: у клумбах пейзажного або регулярного стилю на сонячних місцях, у композиціях з ехінацеями, посконниками, крокосміями, монардами. Їстівна лікарська рослина.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 60-90 см
Грунт не вибаглива
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 3-8
Колір квітки білий
Колір листя зелений
Період цвітіння VII-X
Полив помірний
Родина Verbenaceae