• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Молодило покрівельне (Sempervivum tectorum)

Відео

Молодило покрівельне (Sempervivum tectorum)
Модель: 000001700
На складі 55 55 грн.

На складі

Опис: суккулентна багаторічна рослина, що формує розетки. Довгасте ланцетне або овальне соковите листя зазвичай темно-зелене, з червоними кінчиками, опукле з обох боків. Втім, забарвлення листя широко варіює, воно може бути жовтуватого і червоного кольорів. Листова пластинка 2-6 см завдовжки і 10-15 мм завширшки. При всій різноманітності листових пластинок у молодила покрівельного вони, як правило, голі або мають рідкісні розкидані волоски. Квітки білі зібрані в щитковидні суцвіття. Плід з 8-20 довгастих яйцеподібних або майже ланцетних, опушених залозистими волосками, багатонасінних листівок.

Умови вирощування: зовсім не переносить замокання.  На ранніх етапах розвитку молодих рослин для утворення проводять регулярне прополювання. Зимостійкий вид. Якщо розетка зацвітає, вона після цвітіння відмирає, але її місце займуть дочірні розетки. Можна запобігати цвітінню відщипуванням квітконосів до розпускання.

Посадка: віддає перевагу бідним, добре дренованим грунтам, чудово росте на камінні, в місцях з малим шаром грунту на сонячних ділянках.

Розмноження: дочірніми розетками.

Використання: у бордюрах, кам'янистих садах, часто вирощують у діжках, у клумбах без поливу на передньому плані. Красиво виглядають клумби з різних видів та сортів молодил з різним забарвленням листя, ними можна створювати цілі малюнки.

Характеристики рослини
Висота 10-15 см
Грунт бідний
Колір квітки білий
Колір листя світло-зелений
Період цвітіння VII-VIII
Полив помірний
Родина Crassulaceae