• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Молодило 'Silberkarneol' (Sempervivum 'Silberkarneol')

Відео

Молодило 'Silberkarneol' (Sempervivum 'Silberkarneol')
Модель: 000001702
На складі 55 55 грн.

На складі

Опис: молодило 'Silberkarneol' суккулентний трав'янистий багаторічник, який утворює розетки з м'ясистих, цілокраїх світло-зелених листків ближче до основи і пурпурно-червоних ближче до верхівок. Листя навесні та влітку більш червоне, до осені переважає зелений колір. Квіти темно-рожеві. Квітконоси опущені дрібними волосками. Бічні рослини утворюються на сильних відгалужених пагонах. Кореневище повзуче, довге, з тонким, гіллястим, волокнистим корінням.

Умови вирощування: зовсім не витримує замокання. На ранніх етапах розвитку молодих рослин для утворення покриву необхідне прополювання. Зимостійкий сорт. Якщо розетка зацвітає, вона після цвітіння відмирає, але її місце займуть дочірні розетки.

Посадка: віддає перевагу бідним, добре дренованим грунтам, чудово росте на камінні, в місцях з малим шаром грунту на сонячних ділянках.

Розмноження: дочірніми розетками.

Використання: у бордюрах, кам'янистих садах, часто вирощують у діжках, у клумбах без поливу на передньому плані.

Цікавий факт: дослівно назву роду Sempervivum можна перекласти як “вічний”, оскільки для всіх його представників характерна висока життєздатність та невибагливість до умов.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 10 см
Грунт бідний
Зимівля 5-8
Колір квітки темно-рожевий
Колір листя світло-зелений, червонуватий
Період цвітіння VII-VIII
Полив помірний
Родина Crassulaceae