• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Багаторядник щетинковий 'Dahlem' (Polystichum set. 'Dahlem')

Відео

Багаторядник щетинковий 'Dahlem' (Polystichum set. 'Dahlem')
Модель: 000001864
Нет в наличии 90 90 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: рослина досягає висоти максимум до 80 см, і приблизно стільки ж у діаметрі. Деякі вайи можуть підніматися на висоту аж 90-100 см. Листя (ваї) - зелені, шкірясті, глянсові (блискучі ніж у Многорядника 'Plumosum'), пишні, прямостоячі з витончено опущеними верхівками. До зими не жовтіють, а залишаються зеленими. Заміна старих вай новими відбувається навесні. Вайї зібрані в розетку та утворюють щільну куртину. Молоді вайї світлішого салатового кольору. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: цей багаторядник віддає перевагу тінистим, вологі місцям. Витримує півтінь і чудово росте у повній тіні. Чим дренований субстрат, тим краще. Переважно субстрат із домішкою торфу, родючий із нейтральною або слабокислою реакцією рН. Дуже любить підвищену вологість повітря, тому чудово підходить місце біля ставка.

Обрізати на зиму не варто! Рослина всю зиму зберігає зелене листя. Весною, до розпускання нових вай, старі треба обрізати. Якщо зробити це занадто пізно, можна пошкодити молоденькі «равлики» (молоді вайї, що розпускаються, які скручені, і схожі на черепашку равлики).

Зимує добре, якщо кореневу шийку замульчувати (листами, тирсою бажано листяних порід).

При посадці головне правильно підібрати місце і субстрат. Пересадку проводити ранньою весною або восени.

Розмножується поділом. Ділиться погано, відростає та наростає тривалий час.