• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Купена аптечна (Polygonatum odoratum)

Відео

Купена аптечна (Polygonatum odoratum)
Модель: 000001618
На складі 20 20 грн.

На складі

Опис: висота від 20 до 80 см під час цвітіння. Листя прикореневе, пальчатоподібне зібране в розетку, стеблове листя розташовуватися на вершині квітконоса. Квіти, кулясті, великі, яскраво жовті. Плід листівки.

Умови вирощування: регулярний полив, не допускаючи пересихання ґрунту. Переважно сонячні місця, допускається півтінь. Відцвілі квітконоси та омертвілу зелень зрізають, щоб стимулювати наростання вегетативної купені аптечної (Polygonatum commutatum) - красива багаторічна рослина для лісових зон, що має прекрасний аромат.

Опис: рослина із зеленим, слабо нахиленим стеблом. Стебла дугоподібні вигнуті, усипані листям, дуже красиво виглядають. Листя розташоване в черговому порядку, яйцевидно-ланцетове, по жилках дещо складчасте. Квітки по 1 в пазухах листя, білі, дзвонові з зеленуватими, опушеними, ланцетоподібними, відігнутими зубцями. Цвіте із травня, близько місяця. Квітоніжки червоні, голі. Плід – темно-синя ягода. Коренева система кореневищного типу. Рослина досягає у висоту близько 90 см, куртина здатна розростатися до 60 см займаючи все більше території, але не агресивна.

Умови вирощування: віддає перевагу розсіяній тіні, півтіні, може рости в тіні. Грунт повинен бути родючим, повітрям і водопроникним, з нейтральною або слабокислою реакцією. На зиму обрізають, вкривати не потрібно, чудово зимує у нашій зоні. Не любить сильної спеки та прямих променів сонця, тому чудово підходить для підліску. Не ушкоджується шкідниками та хворобами.

Посадка: в пухкий, багатий вологий, нейтральний грунт.

Розмноження: розподілом кореневищ.

Використання: прекрасна для озеленення лісових галявин, підліску, тіньових клумб, як архітектурна рослина. Дуже красиво виглядає з папоротями, підофілами, геранями. Лікарська рослина - використовують кореневища та молоді паростки.

Рослина отруйна!

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь, тінь
Висота 90 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5-8
Колір квітки білий
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Asparagaceae