• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Плейоне 'Tongariro' (Pleione 'Tongariro')

Відео

Плейоне 'Tongariro' (Pleione 'Tongariro')
Модель: 000001515
Нет в наличии 300 300 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: гібрид між Pleione versailles і P. speciosa, створений і зареєстрований Баттерфілд і Вільямсом в 1981 році. Для нього характерні темно-рожеві, фіолетові квітки з червонувато-жовтою губою і світло-ліловим віночком. Трубочка біла з темно-ліловими плямами. Листя зелене, ланцетове, житлове, загострене зверху.

Умови вирощування: погано витримує спеку, оптимальні температури на плейоні +18-200С градусів. У період вегетації потребує рясного поливу та обприскування. Підживлення виробляють 1-2 рази на тиждень спеціальними сумішами для орхідей. Взимку після опадання всіх листків настає період спокою. Для забезпечення псевдобульби зберігають при температурному режимі +8-100С градусів. Плейоне не виносить заморозків.

Посадка: виробляється пухкий субстрат у рівних частках що складається з дрібної кори, подрібненого сфагнуму та біогумусу. При вирощуванні у горщиках з його дно можна додати керамзит. Верхні частини псевдобульб не заглиблюються. Пересадку проводять навесні, попередньо прибравши старі псевдобульби.

Розмноження: псевдобульб.

Використання: декоративна кімнатна рослина для горщика або для альпінаріїв.

 

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь
Висота 20 см
Грунт нейтральний
Зимівля 7-8
Колір квітки рожевий, фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння IV-V
Полив рясний
Родина Orchidaceae