• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Гірчак свічовидний 'Alba' (Persicaria ampl. 'Alba')

Відео

Гірчак свічовидний 'Alba' (Persicaria ampl. 'Alba')
Модель: 000001968
Нет в наличии 80 80 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: трав'яниста листопадна рослина з багаторічним кореневищем. Стебла прямостоячі висотою 80-100 см. Листя довгасте до 20 см завдовжки. Колір листя зелений, до осені жовтіє. У даного сорту квітки білі, злегка рожеві, дрібні, зібрані в колосоподібні суцвіття. Суцвіття завдовжки 7-9 см, декоративні. Цвітіння продовжується з середини літа до осені.

Вирощування, догляд: зимостійкість достатня, але безсніжні зими потребує укриття. Рослина віддає перевагу сонячним ділянкам, але може миритися з частковим затіненням. Росте на родючій землі із слабокислою реакцією. Бажано регулярне зволоження ґрунту, але рослина витримує підсихання ґрунту.

Посадка: щоб уникнути підмерзання, кореневища висаджують на глибину 10 см. Рослини в контейнерах можна висаджувати протягом усього вегетаційного періоду, крім особливо спекотних днів. З контейнера рослини витягують максимально акуратно. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні. У групових посадках висаджують з відривом близько метра.

Розмноження: поділом кореневища.

Використання: висаджується поблизу водойм, рослина придатна для створення міксбордерів та рокаріїв.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напітінь
Висота 80-100 см
Грунт не вибагливий
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 5a-7b
Колір квітки білий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VII-IX
Полив рідкий, помірний
Родина Polygonaceae