• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Перовскія 'Crazy Blue' (Perovskia 'Crazy Blue')

Відео

Перовскія 'Crazy Blue' (Perovskia 'Crazy Blue')
Модель: 000003322
Нет в наличии 140 140 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: сорт відрізняється більш насиченим і глибоким синім кольором квіток. Багаторічний чагарник заввишки до півметра. Рослина утворює багато тонких вертикальних пагонів сірого кольору. Листя вузьколанцетне, сизо-зелене. Починаючи з другої половини травня, на верхівці пагонів утворюються суцвіття довжиною близько 25 см. Квіти дрібні дуже ароматні фіолетово-блакитного кольору. Квітучі рослини надзвичайно декоративні.

Вирощування, догляд: зимує нормально, але після зимових відлиг може підмерзати. У безсніжні зими бажано вкривати. Рослини цього сорту не втрачають декоративності після дощу та вітру. Віддає перевагу яскравому освітленню, при цьому може миритися з півтінню. З успіхом може вирощуватися як на родючих, так і на помірно родючих ґрунтах. Земля повинна бути повітропроникною, супіщаною зі слаболужною реакцією з Ph в межах 7-7,5. Віддає перевагу регулярному помірному зволоженню.

При груповій посадці рослини розміщують на відстані 30-40 см один від одного. Якщо необхідно, оптимізують механічний склад та Ph ґрунту. Рослини в контейнерах можна висаджувати протягом усього вегетаційного періоду, крім найспекотніших днів. З контейнера рослини витягуються акуратно, щоб не розсипався ком. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні.

Розмноження живцюванням.

Використання: групові посадки по 3-5 рослин та декоративні композиції разом із злаковими рослинами, ехінацеями, синьоголовниками, крокосміями.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 40-50 см
Грунт лужний
Зимівля 5a-7b
Колір квітки фіолетово-блакитний
Колір листя сизо-зелений
Період цвітіння V-X
Полив помірний
Родина Lamiaceae