• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Перистощетник лисохвостий 'Moudry' (Pennisetum al. 'Moudry')

Відео

Перистощетник лисохвостий 'Moudry' (Pennisetum al. 'Moudry')
Модель: 000002956
На складі 100 100 грн.

На складі

Опис: багаторічна трав'яниста рослина сімейства Злакових. Має подовжене яскраво-зелене листя, довжиною близько 80 см. Восени листя набуває ошатного жовтого кольору. Колосоподібні суцвіття з'являються у серпні, коричнево-червоного кольору. Висота рослин, з урахуванням суцвіть, становить 75-90 см. Куртина розростається діаметром близько 80-90 см.

Вирощування, догляд: зимостійкість достатня, але в безсніжні зими бажано вкривати. Віддає перевагу яскравому освітленню, але може миритися з півтінню. Рослина маловимоглива до ґрунтів. Найбільш підходящими є родючі ґрунти, але рослина успішно росте і на помірно родючих. Ph ґрунту може коливатися в межах 6-7,5. Віддає перевагу регулярному помірному зволоженню. Обрізають навесні.

При посадці вибирають ділянки з невеликим піднесенням, які захищені від застою води. Рослини в контейнерах можна висаджувати протягом усього вегетаційного періоду, крім особливо спекотних днів. З контейнера рослини витягуються максимально акуратно. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні.

Розмноження поділом куртини.

Використання: групові посадки та декоративні композиції з ехінацеями, крокосміями, вербеною, вероніками. Суцвіття можуть використовуватись на зріз.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 75-90 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5a-7b
Колір квітки коричнево-червоний
Колір листя зелений
Період цвітіння VIII-X
Полив помірний
Родина Gramineae