• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Yellow Queen' (Nymphaea 'Yellow Queen')

Німфея 'Yellow Queen' (Nymphaea 'Yellow Queen')
Модель: 000003064
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: дуже велика жовта німфея. Листя щільне плаваюче, округле, зелене з коричневим крапом і розлученнями. Підводне листя широколанцетове, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки зірчасті, жовті. Пелюстки довгі. У діаметрі досягає 20 см. Тичинки яскраво-жовті. Швидкість розростання середня.
Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність по відношенню до рослинності, оскільки деякі риби ушкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.
Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.
Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.
Використання для озеленення природних та штучних водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 60 см
Діаметр квітки 18-20 см
Зимівля
Колір квітки жовтий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 1-1,3 м2
Родина Nymphaeaceae