• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Wanvisa' (Nymphaea 'Wanvisa')

Відео

Німфея 'Wanvisa' (Nymphaea 'Wanvisa')
Модель: 000000516
На складі 680 680 грн.

На складі

Опис: незвичайна смугаста німфея, яка змінює своє забарвлення протягом сезону і в залежності від погодних умов. Листя червоно-коричневе з зеленими плямами згодом стає зеленішим, діаметром близько 20 см. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки чашеподібні, лососевого кольору упереміш з жовтим. Можливо, лососева з жовтими смугами, можливо, кілька жовтих пелюсток, рівно на половину жовта і лососева, а може бути і повністю жовта. Тичинки яскраво-жовті. Діаметр квітки 12-15 см.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 20 до 80 см, значить садити її на глибину 1,2 м не можна, оскільки німфея погано зростатиме і цвістиме, а згодом і зовсім загине. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 60-90 см
Діаметр квітки 13-15 см
Зимівля 4
Колір квітки помаранчево-жовтий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 1-1,5 м2
Родина Nymphaeaceae