• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Tina' (Nymphaea 'Tina')

Відео

Німфея 'Tina' (Nymphaea 'Tina')
Модель: 000001569
Нет в наличии 0 0 грн.

Нет в наличии

Опис: дуже ніжна та яскрава тропічна німфея. Листя зелене, округле, молоде - строкате. Розмір близько 24-27 см. Квіти зірчасті, фіолетові з жовтими тичинками, яскраві та дуже незвичайні, ароматні, 10-15 см у діаметрі.
Вирощування, догляд: якщо ви вирішили вирощувати цю німфею, ви повинні розуміти, що цей сорт в озері не зимує. Їй необхідно підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може лише на сонці; помірна кількість риб  та їх не агресивність по відношенню до рослинності, оскільки деякі риби ушкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.
Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.
Використання для озеленення природних та штучних водойм.