• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Texas Dawn' (Nymphaea 'Texas Dawn')

Відео

Німфея 'Texas Dawn' (Nymphaea 'Texas Dawn')
Модель: 000001570
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: швидкорослий і рясно квітучий сорт. Листя овальне, оливкового кольору з червонувато-коричневими плямами, близько 25 см у діаметрі. Квіти від блідо-жовтого до яскраво-жовтого кольору.  Форма квітки зірчаста, суцвіття височіє над поверхнею води. Діаметр квітки 15-16 см. Коренева система Марліак.
Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність по відношенню до рослинності, оскільки деякі риби ушкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.
Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.
Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.
Використання для озеленення природних та штучних водойм.
Німфея селекції Кеннета Лендона 1990, гібрид  між Nymphaea Pink Starlet + Nymphaea mexicana sein.