• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Sunny Pink' (Nymphaea 'Sunny Pink')

Німфея 'Sunny Pink' (Nymphaea 'Sunny Pink')
Модель: 000003072
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: дуже яскрава, велика, напівмахрова і дуже ароматна німфея, що покриває поверхню приблизно 1,8-2,4 м. Листя кругле, темно-зелене, з великою кількістю коричневих плям, близько 20 - 25 см в діаметрі. Підводне листя широколанцетове, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітка напівмахрова світло-рожева персикова з яскраво жовтими тичинками, зірчастої форми, має близько 30 пелюсток. Квітки височіють на кілька сантиметрів над водою, квітка 18 см у діаметрі, дуже ароматний сорт. Діаметр квітки близько 12-18 см. Кореневища тип Одорату.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці, але ця німфея може рости у півтіні; помірна кількість риб на обсяг озера та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 80-100 см
Діаметр квітки 20-25 см
Зимівля 4
Колір квітки персиковий
Колір листя оливково-бордовий
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 1,2-1,5 м2
Родина Nymphaeaceae