• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Sioux' (Nymphaea 'Sioux')

Відео

Німфея 'Sioux' (Nymphaea 'Sioux')
Модель: 000001568
На складі 500 500 грн.

На складі

Опис: німфея-хамелеон, що змінює своє забарвлення з часом. Листя овальне, темно-зелене з коричневими або пурпуровими плямами, молоде листя червоно-коричневе. Листя 20-24 см у діаметрі. Пелюстки оранжеві, тичинки яскраво-жовті. Загострені пелюстки змінюють забарвлення з жовтим на оранжево-рожеве, а потім на мідно-червоне. Квітки 10-13 см у діаметрі. Кількість пелюсток 19-20. Коренева система типу Ананас.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм.