• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Rosy Morn' (Nymphaea 'Rosy Morn')

Німфея 'Rosy Morn' (Nymphaea 'Rosy Morn')
Модель: 000001567
На складі 700 700 грн.

На складі

Опис: красива насичена рожева німфея з площею покриття  до 0,9-1,2 м. Листя щільне плаваюче, округле, темно-зелене. Діаметром 16-20 см. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки рожеві, зірчасті діаметром 14 см. Тичинки яскраво-жовті. Кореневища тонка, довга, тип Марліак.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 60-100 см
Діаметр квітки 14 см
Зимівля 4
Колір квітки рожевий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 0,3-1,2 м2
Родина Nymphaeaceae