• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Pygmaea Alba' (Nymphaea 'Pygmaea Alba')

Відео

Німфея 'Pygmaea Alba' (Nymphaea 'Pygmaea Alba')
Модель: 000000449
На складі 450 450 грн.

На складі

Опис: Німфея 'Pygmaea Alba' найменша біла німфея, що покриває водну гладь 0,3-0,5 м. Листя щільне плаваюче, округле, темно-зелене, 5 см у діаметрі. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки дрібні білі, в діаметрі 2,5-3 см, зірчасті. Кількість пелюсток 10-15шт. Тичинки яскраво-жовті. Плід коробочки. Кореневище тип Марліак.

Вирощування та догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може лише на сонці; помірна кількість риб на та їх неагресивність по відношенню до рослинності. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії. Ще одне з основних правил – ніколи не порушувати рекомендовану глибину висадки, особливо це стосується заглиблення. Дана німфея вимагає висоти води від 10 до 25 см, глибше не можна, оскільки німфея буде погано рости і цвісти, а згодом і зовсім загине. Ця німфея чудово росте у невеликих ємностях з водою. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) потрібно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження: насінням.

Посадка: у спеціальні контейнери або на дно водойми у поживний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання. Для озеленення природних та штучних невеликих водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки Nymphaeaceae
Діаметр квітки 10-25 см
Декоративність 4
Зимівля темно-зелений
Колір квітки білий
Колір листя білий
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 2,5-3 см
Родина декоративнолистяна, декоративноквіткова