• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Pink Opal' (Nymphaea 'Pink Opal')

Відео

Німфея 'Pink Opal' (Nymphaea 'Pink Opal')
Модель: 000001566
Нет в наличии 0 0 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: відноситься до групи рожевих німфей, здатна покривати водну гладь до 0,9-1,2 м. Листя щільне плаваюче, округле, темно-зелене із зворотного боку коричневе, листова пластинка по краю загнута. Молоде листя бордово-коричневе. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квіти чашеподібні, рожеві, діаметром близько 8-15 див, має близько 20-25 пелюсток, ароматні, трошки піднесені над водної гладдю. Кореневища тип Одорату.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 30-120 см, значить садити її на глибину 1,5 м не можна, оскільки німфея буде погано рости і цвісти, а згодом і зовсім загине. Що стосується глибини 30 см - ця німфея чудово росте в невеликих ємностях з водою. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.