• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Perry's Baby Red' (Nymphaea 'Perry's Baby Red')

Відео

Німфея 'Perry's Baby Red' (Nymphaea 'Perry's Baby Red')
Модель: 000001565
Нет в наличии 0 0 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: мініатюрна і яскрава німфея для маленьких водойм, здатна покрити площу до 0,8 м. Листя кругле, темно-зелене, часто розташовується внахлест, 12-15 см в діаметрі. Квіти яскраво темно-червоні, у середині темніші, чашоподібної форми, суцвіття знаходяться на 2-5 см над водою, квітка мініатюрна 8 см у діаметрі, має 24-31 пелюстки. Ароматні. Кореневища тип Марліак

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 25 - 50 см, не заглиблювати, оскільки німфея буде погано рости і цвісти, а згодом і зовсім загине. Ця німфея чудово росте у невеликих ємностях із водою.  Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.