• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Marliacea Chromatella' (Nymphaea 'Marliacea Chromatella')

Відео

Німфея 'Marliacea Chromatella' (Nymphaea 'Marliacea Chromatella')
Модель: 000002230
Нет в наличии 290 290 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: невибагливий сорт з блідо-жовтими квітами, покриває поверхню близько 1,2-1,5 м. Листя майже кругле, темно-зелене з червоно-коричневими плямами, розташоване близько один до одного, близько 20 см у діаметрі. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. Пелюстки яскраво-жовті, зовнішні іноді з рожевим відливом, тичинки жовті, згодом колір стає більш насиченим. Чашоподібні квітки із загнутими всередину широкими пелюстками 10-18 см у діаметрі. Кількість пелюсток 22-25. Рясно цвіте, запашна. Кореневища тип Ананас.
Умови вирозування: цей сорт може рости в півтіні. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.  Дана німфея вимагає висоти води від 70 до 100 см, значить садити її на глибину 1,5 м не можна, оскільки німфея погано зростатиме і цвістиме, а згодом і зовсім загине. Що стосується глибини 20 см – ця німфея чудово росте у невеликих ємностях з водою. Позитивно відноситься до підживлення. На зиму навідне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.
Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки
Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.
Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на трасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.