• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Marliacea Albida' (Nymphaea 'Marliacea Albida')

Німфея 'Marliacea Albida' (Nymphaea 'Marliacea Albida')
Модель: 000001561
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: дуже ніжний і невибагливий сорт, покриває водну гладь на 0,9-1,2 м. Листя оливкового кольору, майже кругле, з коричневою облямівкою, близько 24 см в діаметрі. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки чисто-білі з рожевим відливом зовні, тичинки жовті. Квітки близько 12-15 см у діаметрі, що трохи піднімаються над поверхнею води. Середня кількість пелюсток 25, ароматні. Кореневища тонке, довге, тип Марліак.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб  та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води 70-100 см, значить садити її на глибину 1,5 м не можна, оскільки німфея погано зростатиме і цвістиме, а згодом і зовсім загине. Позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, на балконі вирощують у неглибоких ємностях.