• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'James Brydon' (Nymphaea 'James Brydon')

Відео

Німфея 'James Brydon' (Nymphaea 'James Brydon')
Модель: 000001559
Нет в наличии 370 370 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: яскраво рожева німфея, покриває водну гладь на 1-1,2 м. Листя щільне плаваюче, темно-зелене з пурпурним відтінком, 15-20 см в діаметрі. Підводне листя широколанцене, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квіти яскраво рожеві, фуксія. Квітка схожа на кубок, піоноподібна, чашоподібна, лежить на поверхні води, близько 16 см в діаметрі, має 27 пелюсток. Тичинки яскраво-жовті. Кореневища тип Марліак

В цілому, це дуже витривалий сорт. Цей сорт може рости навіть у півтіні, не втрачаючи своєї декоративності. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 70 до 100 см. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, на балконі вирощують у неглибоких ємностях.