• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Georgia Peach' (Nymphaea 'Georgia Peach')

Відео

Німфея 'Georgia Peach' (Nymphaea 'Georgia Peach')
Модель: 000002084
Нет в наличии 500 500 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: представниця помаранчевих німфей. Листя майже кругле, темно-зелене, молоде листя з червоно-коричневими плямами, діаметр 12-18 см.

Квіти блідо-рожеві, бувають із жовтими, білими відтінками, старіші квіти - персикового кольору, зіркоподібна форма квітки. Суцвіття знаходиться близько 10 см над поверхнею води, діаметр квітки 10-15 см. Коренева система Марліак.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб на обсяг озера та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 50 до 80 см. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.