• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Плакун верболистый (Lythrum salicaria)

Плакун верболистый (Lythrum salicaria)
Модель: 000001598
На складі 45 45 грн.

На складі

Опис: витривала і яскраво-квітуча рослина висотою до 1м. Листя нижні супротивні; верхні - чергові, довгасті, зелені. Восени листя стає вогненно-червоного кольору. Квітки численні, маленькі, лілові, бузкові, зібрані в щільні колосоподібні суцвіття. Цвітіння дуже тривале з кінця травня до серпня. Корінь товстий, дерев'янистий.

Умови вирощування: рослина не вибаглива, може рости як на болотистих зонах із затопленням (до 20 см), так і на луках і клумбах. До субстрату не вимоглива, але краще росте на легких, родючих ґрунтах. Періодично рекомендується омолодження куща та його обрізування. Висока морозостійкість. На зиму не потрібно вкривати.

Посадка: перед посадкою на дно ями або в ґрунт перед перекопуванням бажано внести органічні добрива, а після посадки - обов'язково рясно полити рослини. Відстань, що рекомендується при посадці 35-50 см.

Розмноження: поділом куща, живцюванням.

Використання: прекрасна рослина для озеленення водойм, формування фонових лугових площ, як фон для міксбордерів. Лікарська рослина.

Цікаві факти: У Північній Америці це бур'яни, що заполонили великі площі. У давнину вважалося магічною рослиною, що змушує бісів плакати, через що й пішла назва "Плакун трава". З нього робили амулети.