• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Плакун верболистий 'Blush' (Lythrum sal. 'Blush')

Плакун верболистий 'Blush' (Lythrum sal. 'Blush')
Модель: 000001946
На складі 50 50 грн.

На складі

Опис: сорт 'Blush' Відрізняється від видової рослини ніжнішим рожевим кольором квітки. Висота рослини досягає близько 1 м. Нижнє листя супротивне; верхнє - чергове, довгасте, зелене, восени вогненно-червоними. Квітки численні, маленькі, рожеві, зібрані в щільні колосоподібні суцвіття. Цвітіння дуже тривале з кінця травня до серпня. Корінь товстий, дерев'янистий.

Умови вирощування: рослина не вибаглива, може рости як на болотистих зонах із затопленням (до 20 см), так і на луках і клумбах. До субстрату не вимоглива, але краще росте на легких, родючих ґрунтах. Періодично рекомендується омолодження куща та його обрізування. Висока морозостійкість. На зиму не треба вкривати.

Посадка: перед посадкою на дно ями або в ґрунт перед перекопуванням бажано внести органічні добрива, а після посадки обов'язково полити рослини. Відстань, що рекомендується при посадці 35-50 см.

Розмноження: поділом куща, живцюванням

Використання: прекрасна рослина для озеленення водойм, формування фонових лугових площ, як фон для міксбордерів. Лікарська рослина.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 100 см
Зимівля 3-8
Колір квітки рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VIII
Полив помірний
Родина Lythraceae