• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Вербозілля лучне 'Aureum' (Lysimachia nummularia 'Aureum')

Відео

Вербозілля лучне 'Aureum' (Lysimachia nummularia 'Aureum')
Модель: 000002246
На складі 65 65 грн.

На складі

Опис: листя супротивне на коротких черешках. Листові пластинки яйцевидно-округлі або майже круглі (монетоподібні), зрідка злегка серцеподібні; можуть бути як тупими так і загостреними; цілокраї, яскраво-жовті, в тіні майже зелені, шовковисті на дотик. Квітки двостатеві, одиночні, яскраво-жовті, на довгих квітконіжках. Цвітіння рясне. Плід коробочка.

Умови вирощування: може рости як у посушливих зонах, так і в болотяних. Росте як на яскравому сонці, так і в тіні. У тіні листок зеленіє. Дуже стійка. Пагони та листя зимуючі. Швидко розростається та укорінюється. Особливого догляду не потребує.

Посадка: рослини садять по берегах ставків, штучних водойм. Молоді пагони садять, заглиблюючи у ґрунт на відстань близько п'яти сантиметрів.

Розмноження: вегетативно.

Використання: можна використовувати в будь-яких зонах, як ґрунтопокривна рослина або як ампельна на підпірних стінках і терасах, для озеленення водойм, в акваріумах.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь, тінь
Висота 10 см
Зимівля 5-9
Колір квітки жовтий
Колір листя жовтий, лимоний
Період цвітіння V-VIII
Полив помірний
Родина Primulaceae