• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Гіпоестес (Hypoestes)

Гіпоестес (Hypoestes)
Модель: 000003715
На складі 80 80 грн.

На складі

Ємність:

Опис: листя супротивне, яйцеподібне, загострене, до 7-10 см завдовжки, біля основи плавно звужене в черешок, по краях гладке або зазубрене, покрите візерунком з плям різної форми і величини. Основний фон листя зелений або густо-фіолетовий, на ньому розкидані крапки та штрихи білого, жовтого чи рожевого кольору. Квітки в голівках чи напівпарасольках. Приквітки зрощені у вигляді прокривала, біля основи якого сидить 1-3 квітки.

Умови вирощування: світлолюбний, потребує розсіяного світла. Від прямих променів сонця потрібне притінення. Взимку рекомендоване підсвічування лампами денного світла. Рекомендована температура вирощування від 22 до 25 градусів, а в холодне - вона не повинна бути меншою за 17 градусів. Потрібна підвищена вологість повітря. Рекомендовані систематичні обприскування листя. Грунт у горщику в жодному разі не повинен просохнути повністю, інакше скине все листя. З настанням осені починають поступово зменшувати кількість поливів. А в зимові місяці поливають лише через 1 або 2 дні після просихання верхнього шару субстрату. Підживлення проводять у березні-жовтні 1 раз на 3 або 4 тижні. Пересадку проводять щорічно навесні.

Посадка: для створення підходящої землесуміші треба з'єднати перегній, листову землю, пісок, а також торф, взяті в пропорції 1:2:1:1. Кислотність має бути приблизно рН 5-6.

Розмноження: живцями або насінням.

Використання: кімнатне.