• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хауттюйнія видова (Houttuyna sp)

Відео

Хауттюйнія видова (Houttuyna sp)
Модель: 000002222
На складі 65 65 грн.

На складі

Опис: хауттюйнія видова виростає заввишки до 30 см. Листя зелене, просте, цілісне, черешкове, чергове, широкояйцеподібне, яйцевидно-ланцетне або трикутно-яйцеподібне, гострокінцеве, основа глибокосерцеподібна; черешки коротші за листя, борозенчасті, цілісні, довгасті, тупі. Квітки білі обох статей, без оцвітини; зібрані в густе, колосоподібне суцвіття. Цвітіння рясно. Кореневище вертикальне, повзуче, що укорінюється у вузлах.

Умови вирощування: рослині необхідна підвищена вологість ґрунту. При високій вологості чудово росте як на сонці (де набуває більш насиченого і яскравого забарвлення), так і в притінених місцях. Росте в прибережній зоні і на мілководді, але зимує тільки без вмерзання в лід, з вкритою кореневою системою. Якщо ви вирощуєте рослину на мілководді, де лід замерзає на рівні хаутюйнії - її необхідно перенести в інше, сухе місце, прикопати і засипати тирсою, торфом, тріскою, корою. До ґрунтів особливо не вибаглива, віддає перевагу родючим і добре дренованим, але може рости на бідних і щільних.

Посадка: садять у підготовлений пухкий, добре дренований родючий субстрат.

Посадка: у вологі вологоємні ґрунти на глибину до 10 см.

Розмноження: насінням, поділом кореневища.

Використання: для оформлення прибережних зон водойм.

Характеристики рослини
Висота 20-30 см
Грунт суглинок, торф
Декоративність декоративноквіткова, декоративнолистяна
Зимівля 4
Колір квітки білий, блідно-рожевий
Колір листя блакитно-зелений
Період цвітіння V-VI
Полив регулярний
Родина Saururaceae