• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Thunderbolt' (Hosta 'Thunderbolt')

Відео

Хоста 'Thunderbolt' (Hosta 'Thunderbolt')
Модель: 000003324
Нет в наличии 150 150 грн.

Нет в наличии

Опис: сорт висотою 50-60 см. Листя велике, округле, з серцеподібною основою, щільне, зморшкувате, з добре вираженими жилками. Забарвлення листової пластинки зеленувато-блакитне з кремово-жовтою плямою в центрі, влітку центр стає білішим. Розмір листової пластини 20*18 см. Квіти білі. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування:  найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Після цвітіння квітконоси необхідно обрізати, щоб стимулювати зростання рослини. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні.