• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Pizzazz' (Hosta 'Pizzazz')

Відео

Хоста 'Pizzazz' (Hosta 'Pizzazz')
Модель: 000001628
Нет в наличии 90 90 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: сорт висотою близько 50 см і в діаметрі до 1м. Листя серцеподібне гофроване, сизо-зеленого кольору з яскраво-жовтою облямівкою по краю навесні,  пізніше стає кремовим. Квіти білого кольору, дзвонові. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: Хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце терпимо і допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Цей сорт має стійкість до слимаків. Періодично необхідно підгодовувати. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 50 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 3-9
Колір квітки білий
Колір листя зелений, жовтий, кремовий
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae