• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Paul'S Glory' (Hosta 'Paul'S Glory')

Відео

Хоста 'Paul'S Glory' (Hosta 'Paul'S Glory')
Модель: 000002872
Нет в наличии 80 80 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: хоста 'Paul's Glory' досить великий сорт у висоту до 60 см. Листя пофарбоване декількома відтінками зеленого і жовтого кольорів. У центрі лист пофарбований у жовтий колір, який до кінця сезону втрачає свою насиченість і набуває нового, майже білого відтінку, підбитого синьо-зеленою облямівкою. Квіти дзвонові ніжно-лавандові зібрані на високому квітконосі близько 100 см заввишки. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: Хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Періодично необхідно підгодовувати. Сорт стійкий до слимаків. Після цвітіння квітконоси необхідно обрізати, щоб стимулювати зростання рослини. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь. ТІНЬ
Висота 60 см
Грунт нейтральний
Декоративність декортивнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 3-8
Колір квітки лавандовий
Колір листя зелений, жовтий
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae