• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Patriot' (Hosta 'Patriot')

Відео

Хоста 'Patriot' (Hosta 'Patriot')
Модель: 000001627
Нет в наличии 95 95 грн.

Нет в наличии

Опис: висота куртини близько 40 см, в діаметрі близько 60 см. Листя темно-зелені з широким хвилястим краєм чистого білого кольору, що створює особливо сильний і добре видимий контраст. Довжина листя близько 16-18 см. Квіти блідо-лавандового кольору.

Умови вирощування: хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих, високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею. Для формування щільної симетричної куртини молоді рослини рекомендують виламувати квіткові стрілки.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь, тінь
Висота 40 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-9
Колір квітки лавандовий
Колір листя зелений, білий
Період цвітіння VI-VIII
Полив помірний
Родина Asparagaceae