• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Hosta spesies

Відео

Hosta spesies
Модель: 000002223
На складі 80 80 грн.

На складі

Ємність:

Опис: багаторічна трав'яниста рослина з компактним кореневищем. Листя зібране в прикореневій розетці, на черешках, різноманітні за кольором і формою. Квіти дзвонові, білі або лавандові. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Хости мають стійкість до слимаків.. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. Періодично необхідно підгодовувати. Обрізка листя проводять перед зимівлею. На зиму можна не вкривати.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки росту при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.