• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Francee' (Hosta 'Francee')

Відео

Хоста 'Francee' (Hosta 'Francee')
Модель: 000001626
Нет в наличии 80 80 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: хоста 'Francee' відноситься до середньорослих хост, досягає у висоту 50 см. Довжина листа близько 20 см. Квіти ароматні, великі до 6 см, дзвонові, лавандового кольору, зібрані в кистевидні, часто однобокі, суцвіття на, майже не облистяних, високих квітконосах близько 60 см у висоту. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Періодично необхідно підгодовувати. Після цвітіння квітконоси необхідно обрізати, щоб стимулювати зростання рослини. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 50 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквіткова, декоративнолистяна
Зимівля 3-9
Колір квітки лавандовий
Колір листя зелений, білий
Період цвітіння VII
Полив лавандовий
Родина Asparagaceae