• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'First Frost' (Hosta 'First Frost')

Відео

Хоста 'First Frost' (Hosta 'First Frost')
Модель: 000002870
На складі 95 95 грн.

На складі

Опис: хоста 'First Frost' формує щільну куртину до 40 см у висоту, 60 см в діаметрі. Належить до середньорослих хост. Листя велике, серцеподібне, гофроване, темно-зелене з жовтою облямівкою, яка з часом біліє. Довжина листя близько 17 см. Квіти дзвонові, блідо-лавандові, піднімаються на квітконосах до 70 см у висоту. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Періодично необхідно підгодовувати. Після цвітіння квітконоси необхідно обрізати, щоб стимулювати зростання рослини. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 40 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-8
Колір квітки лавандовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae