• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Dream queen' (Hosta 'Dream Queen')

Відео

Хоста 'Dream queen' (Hosta 'Dream Queen')
Модель: 000001715
Нет в наличии 80 80 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: сорт відноситься до середньо-великих, досягаючи у висоти до 60. Листя зелено-сині, з яскраво лимонною нерівномірною смугою в середині, яка пізніше стає кремовою. Листя трохи гофроване, злегка чашоподібне. Квіти  білі з лавандовим відтінком. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих, високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 60 см
Грунт нейтральний
Зимівля 4-8
Колір квітки білий, фіолетовий
Колір листя зелений, кремовий, жовтий
Період цвітіння VII-VIII
Полив помірний
Родина Asparagaceae