• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Brim Cup' (Hosta 'Brim Cup')

Відео

Хоста 'Brim Cup' (Hosta 'Brim Cup')
Модель: 000001930
На складі 95 95 грн.

На складі

Опис. Відноситься до середньорослих хост, досягаючи у висоту до 35-40 см. Листя зелене з нерівномірною кремовою облямівкою, колір облямівки протягом сезону з кремово-жовтого змінюється на кремовий. Квіти дзвонові, фіолетові, з часом колір стає ледь помітним, майже білим. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування. Хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею.

Посадка. У добре розпушеному, очищеному від бур'янів, вологому грунті, з домішкою нейтрального торфу. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження. Поділом куща.

Використання. У групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 35-40 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-8
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений, кремовий
Період цвітіння VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae