• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хоста 'Abiqua drinking gourd' (Hosta 'Abiqua Drinking Gourd')

Відео

Хоста 'Abiqua drinking gourd' (Hosta 'Abiqua Drinking Gourd')
Модель: 000001710
Нет в наличии 60 60 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: хоста 'Abiqua Drinking Gourd' відноситься до середньорослих хостів, досягаючи у висоту до 40 см і 80 см в діаметрі. Листя зелено-сині, начебто із сизим нальотом, мають незвичайну і запам'ятовувальну чашевидну форму, гофровані. Після дощу в них, як у чаші, набирається вода. Квіти піднімаються на квітконосах близько 50 см на початку літа, білі, дзвонові. Цвітіння червень-липень. Коренева система мочкувата.

Умови вирощування: Хости найкраще ростуть на вологих, добре дренованих високоорганічних ґрунтах з рН від 5,5 до 7,5. Піщаний суглинок краще, ніж глина, тому що він забезпечує велику аерацію для коріння, можна суміш додавати нейтральний торф. Краще росте при розсіяному світлі під деревами. Ранкове сонце терпимо і допоможе посилити колір листя, але спекотне полуденне сонце зазвичай смертельно для хост. Цей сорт має стійкість до слимаків. Переодично необхідно підгодовувати. Поливи проводити після підсихання верхнього шару ґрунту, найкраще у вечірній час. На зиму можна не вкривати. Обрізання листя проводять перед зимівлею.

Посадка: в добре розпушений, очищений від бур'янів, вологий ґрунт. Точки зростання при посадці повинні бути на рівні ґрунту, або трохи нижче.

Розмноження: поділом куща.

Використання: у групових посадках, оформлення бордюрів, тіньових садів, застосовується у міському озелененні, оскільки стійка до задимлення та пилу. чудово виглядає з папоротями, волжанками, геранями, морозниками, брунерами. Квіти можна використати на зріз.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь
Висота 40 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-9
Колір квітки білий
Колір листя сизий
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Asparagaceae