• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Гуннера рукавчата (Gunnera manicata)

Гуннера рукавчата (Gunnera manicata)
Модель: 000000561
Нет в наличии 170 170 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: в природних умовах зростання рослина досягає 3 м у висоту, в умовах нашої зони 1,5-2 м. Листя - насичено зелене, округле, величезне, лопатеве, зубчасте, шорстке на довгих черешках з шипами. Квіти - зелені, пізніше бордово-коричневі, зібрані в суцвіття-колос, який виглядає дуже незвично. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: головне правило при вирощуванні гунери – дуже рясний полив, навіть заболочування, багато місця та гарне укриття на зиму. Якщо поливу мало - листя моментально втрачає тургор, в'януть і навіть підсихає (на сонці). Оптимальним місцем буде добре волога освітлена зона біля водойм. Грунт повинен бути родючим, суглинистим, слабокислим, але може рости і на нейтральному. Без укриття у нашому регіоні не зимує. На зиму зрізають, рясно засипають тирсою, вкривають спанбондом або іншим матеріалом, можна навіть спорудити «курінь». При достатньому укритті зимує чудово. Також можна гуннеру вирощувати у контейнерах і на зиму заносити до підвалу, але при такому вирощуванні рослина не досягне внликих розмірів. Прокидається після зимівлі досить пізно.

Посадка: яму готують досить велику (не менше 50*50см), засипають родючим субстратом. Необхідно пам'ятати, що гуннері потрібно багато місця, отже, ближче ніж 2 м до неї нічого садити не варто.

Розмножується поділом, насінням.

Використання: гуннера найчастіше використовується як солітер на газоні. Використовують для озеленення водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 200 см
Грунт слабокислий, родючий
Декоративність декоративнолистяний
Зимівля 7-11
Колір квітки зелено-коричневий
Колір листя зелений
Період цвітіння VII-IX
Полив рясний
Родина Gunneraceae