• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Журавець темний 'Raven' (Geranium phaeum 'Raven')

Відео

Журавець темний 'Raven' (Geranium phaeum 'Raven')
Модель: 000001704
На складі 50 50 грн.

На складі

Опис: висота рослини до 60 см. Листя зелене, пластинчасте, (5-7 часток), опушене. У південних регіонах листя може дрібніти. Квіти великі, до 2,5 см у діаметрі, темного, фіолетово-чорного кольору. Мають незвичайну форму (пелюстки трохи відігнуті до квітконіжки). Цвітіння тривале, рясне. Кореневище вузлуватого типу.

Вирощування, догляд: невибаглива у догляді. Віддає перевагу розсіяній (ажурній) тіні. Прекрасно росте і цвіте в тіні (один із найкращих варіантів для тіньових клумб). Не любить надто спекотного клімату, тому краще росте у північних та центральних регіонах. Грунт повинен бути вологопроникним, добре дренованим, з нейтральною реакцією рН. До рясного поливу ставиться позитивно, але не любить замокання. Виносить тимчасове підсихання ґрунту. Щоб куртина сильно не розвалювалася, можна проводити формувальну обрізку (укорочувати стебло при відростанні). На зиму необхідно замульчувати тирсою або листям.

Посадка: при пересадці необхідно до посадкової ями додати поживний субстрат. Садити необхідно з таким же рівнем заглиблення, як і в контейнері.

Розмножується: вегетативно, живцюванням.

Використання: для створення клумб у притінених місцях.