• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Таволга червона 'Venusta Magnifica' (Filipendula rubra 'Venusta Magnifica')

Таволга червона 'Venusta Magnifica' (Filipendula rubra 'Venusta Magnifica')
Модель: 000001997
На складі 65 65 грн.

На складі

Ємність:

Чудова пишна і велика рослина з пухнастими ніжними рожевими суцвіттями-хмарами, що випромінюють ніжний аромат.
Опис: у висоту близько 2 м, куртина розростається досить швидко завдяки корінням, що повзуть. Листя велике з семилопосними частками, зелене, дуже декоративне, ароматне. Квітки темно-рожеві, зібрані в пишні хуртовинні суцвіття, ароматні. Цвіте близько місяця у середині літа. Корінь бульбовий.
Умови вирощування: розростається швидко, тому необхідний контроль зростання. Віддає перевагу сонячним місцям. Не терпить підсихання ґрунту, тому полив обов'язковий, але в той же час постійне заболочування може призвести до загнивання кореневої системи. Грунт потрібен родючий, добре дренований, нейтральний, не любить кислі ґрунти. Після вегетації рослини зрізають, залишаючи 5-7 см. Під час вегетації у вітряних місцях краще підв'язувати. У малосніжні зими виробляють мульчування. Зимостійкий сорт.
Посадка: бульба розміщують горизонтально, не заглиблюють більше ніж на 5 см.
Розмноження: поділом куща.
Використання: для оформлення прибережної зони водойм, у змішаних посадках, як фонова рослина в композиціях, як акцентна рослина, для декорування парканів, як рослина заднього плану, для висадок масивами. Часто використовують на зріз, навіть як сухоцвіт.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напвтінь
Висота 180 см
Грунт нейтральний
Зимівля 4
Колір квітки рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VIII
Полив регулярний
Родина Rosaceae