• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Молочай болотний (Euphorbia palustris)

Відео

Молочай болотний (Euphorbia palustris)
Модель: 000001803
На складі 70 70 грн.

На складі

Опис: куртина має гарну кулясту форму у висоту до 90-100 см і завширшки виростає приблизно 60-80 см. Листя - яскраве блакитно-зелене, майже сидяче на товстих прямостоячих стеблах, еліптичне, близько 7 см у довжину, цілокраї, розміщені по черзі. Квіти – зелено-жовті. Чоловічі та жіночі квіти маленькі. Суцвіття парасольки. Цвітіння рясне. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: абсолютно невибаглива рослина. Витримує тимчасові посухи та затоплення, росте на заболочених місцях. Може рости як на глинистих, важких ґрунтах, так і на піщаних і навіть кам'яних. Росте і на спекотному сонці, і на притінених ділянках. Стійкий до шкідників. Найоптимальнішими вважаються сонячне місце, вологий родючий нейтральний добре дренований ґрунт. Піддається формуванню та стрижці.

Посадка: кореневища велике, тому посадкову яму необхідно робити більше, ніж кореневища. Рослина отруйна! Молочний сік викликає подразнення шкіри та очей, тому садити необхідно у рукавичках.

Розмножується поділом, живцюванням.

Використання: чудово підходять для бордюрів, міксбордерів, озеленення водойм. Декоративний навіть восени – листя набуває красивого жовто-оранжевого кольору. Чудово виглядає з калюжницями, вербейниками, ірисами, лілійниками, аквілегіями, аконітами.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 100 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-9
Колір квітки жовто-зелений
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Euphorbiaceae